Pozdrav otce biskupa Vojtěcha

Otec biskup Vojtěch Cikrle zasílá svůj pozdrav a povzbuzení pro prožívání tohoto času.

Otec biskup Vojtěch Cikrle zasílá svůj pozdrav a povzbuzení pro prožívání tohoto času, kdy se nemůžeme společně setkat v katedrále na Diecézním setkání mládeže v sobotu 4. 4. 2020. Jak to datum pěkně vypadá a jak se dobře se pamatuje. 🙂

Skrze krásnou puntíkovanou roušku otec biskup předává mimo jiné tyto myšlenky a výzvy: Vybízí k tomu, abychom našli svoji křestní svíci. Abychom přemýšleli nad tím: Co znamená můj křest? Jak jsem připodobněn ke Kristu? Letošní Velikonoce, které budeme prožívat, budou jiné, určitě po vnější stránce, ale jak budou vypadat po vnitřní stránce, záleží na každém z nás.

Odkaz na slovo o. biskupa Vojtěcha

Křest: Zamyšlení brněnského biskupa Vojtěcha Cikrleho o křtu