Pozvánka na divadelní pohádku

Farní ochotnické divadlo Simsala Bim, oddělení mladších Simsaláčat, zve všechny milovníky pohádek na poslední dvě představení pohádky Honza a Zlatovláska (15. a 16.10.). V článku také najdete fotky z již odehraných představení této pohádky.

Farní ochotnické divadlo Simsala Bim, oddělení mladších Simsaláčat, zve všechny milovníky pohádek na poslední dvě představení pohádky Honza a Zlatovláska, která se uskuteční v sobotu 15. a v neděli 16.října na domovské scéně divadla tj. v sále Pastoračního centra – za kostelem v budově fary.

Začátky obou představení  jsou v 16.00. Vzhledem k omezenému počtu míst na sezení (60) přijďte zavčas. Sál se otevírá v 15.30.

Srdečně zvou Simsaláčata

Foto: pí Nosková

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM

Honza a Zlatovláska - SIMSALA BIM