Projekt KMŠ Karolínka „Je to na draka“

Karolínce chybí finanční prostředky na dokončení zahrady a plánované prolézačky draka, a tak chystáme benefiční koncerty "NA DRAKA" a sběr starého papíru.

Proměňující se zahradu školky Karolínky provází její vlastní příběh – pohádka o Honzovi, který jde do světa hledat své štěstí. Dětem v ní chybí už jen drak. Chýšky i skalisko, poušť i princeznin hrádek je pro hlavní hrdiny připraven. Jak dostat do zahrady draka z pohádky? Odpovědí na tuto otázku je celý projekt „Je to na draka“, ke kterému bychom vás rádi pozvali. Jde o zapojení se do různých dobročinných aktivit s výtěžkem na dřevěný herní prvek draka, který bude dětem sloužit jako prolézačka.

Tak tedy: Milovníci hudby si mohou přijít na své návštěvou benefičních koncertů:
– písničkáře Slávka Janouška v pondělí 3. 3. v 10.00 v sále Domu sv. rodiny
– dětí z KMŠ a z farnosti ve spolupráci se ZUŠ v neděli 4. 5. v sále Domu sv. rodiny v 15.00
– nebo komorního sboru Collegium musicale bonum pod vedení Karola Frydrycha v kostele sv. Vavřince v Křenovicích 18.5. v 17.00.

Kdokoliv z vás může začít s pomocí už dnes sběrem starého papíru – novin, časopisů, školních sešitů, knih bez desek, katalogů, psacích a balicích papírů. Dobře svázané, nejlépe i zvážené balíky budeme skládat do kontejneru přistaveného před budovou KMŠ na aprílové úterý 1. 4. Podpořit projekt můžete také zapojením se do aktuálně vyhlášeného výtvarného, literárního a hudebního tvoření či zapojením se do jarmarku a koncertu „na draka“. Ty jsou popsány v následujících článcích. Bližší informace budou vždy aktuálně zveřejněny.

Za organizační tým vás zve a na spolupráci se těší s. Josefa, Lenka Klinkovská, Marie Červinková

drak