Radujme se, veselme se, v tomto novém roce

S poslední vánoční koledou přijela v neděli 8. ledna cimbálová muzika Hudci z Kyjova do našeho chrámu Vzkříšení Páně. Výtěže dobrovolného vstupného 5.659 Kč bude věnován na provoz KMŠ Karolínka.

Fotografie z koncertu.
V programu Tříkrálové koledování s cimbálovou muzikou vedenou primášem Alešem Smutným vystoupily nejen zpěvačky Bohdana Menšíková a Jana Neničková, ale i slavkovská schola vedená sestrou Benediktou.

hudci

Kostel se rozezvučel krásnými známými i méně známými koledami a ty zahřály u srdce asi 230 lidí ze Slavkova a okolí, kteří toto vystoupení navštívili. Společně s vánočně vyzdobeným kostelem nám ukázali Hudci z Kyjova pravý smysl Vánoc a připomenuli nám naše tradice, abychom i v dnešní uspěchané době na ně nezapomínali. A tak jsme se rozloučili s vánočními svátky touto nádhernou muzikou, která rozezpívala na konci vystoupení celý kostel koledou Radujme se, veselme se, v tomto novém roce. Děkujeme cimbálové muzice, zpěvačkám i schole za nádherný zážitek.

Věra Kohoutková

hudci