Sbírka pro Afghanistán

Dostal jsem dopis od vojemského kaplana P. Martina Vařeky, který pořádá tuto sbírku - školní sešity, tužky, gumy, ořezávátka, propisky, míče. Podrobnosti naleznete dále. P. Milan

Ahoj,

Chystám se v srpnu odletět do Afghánistánu a pořádám malou humanitárku. Zapoj se prosím i Ty se svou farností nebo školou, pokud uznáš za vhodné. Zkus o tom říci lidem. Garantuju, že ty věci přijdou opravdu k těm nejchudším dětem. Osobně budu dohlížet na jejich předávání. Můžu také občas poslat nějakou fotku a po návratu (dá-li Pán) rád přijedu popovídat a promítnout fotky. Sbíráme zatím jen to, co je na plakátu – úplně nejzákladnější věci + míče na volejbal. Potřeboval bych to mít koncem června všechno v kupě. Mějte se krásně.

Pán Bůh zaplať
Martin

Charitativní sbírka pro děti v Afghánistánu

Afghanistán

V rámci mírové mise ISAF se čeští vojáci pokoušejí pomoci obyvatelům několika provincií v Afghánistánu. Jednou z nich je severní provincie Badachšán. Díky přímé české účasti máte i vy možnost pomoci dětem ve školách v jedné z nejchudších zemí světa. Zapojte se do sbírky školních potřeb pro děti, které se jinak nedostanou k základnímu vzdělání.

Afghanistán

Za sbírku odpovídá CIMIC a vojenský kaplan kpt. Martin Vařeka

724 244 794, martinvareka@seznam.cz

Pro zájemce: www.army.cz/prt

Afghanistán

školní sešity, tužky, gumy,
ořezávátka, propisky, míče

Pokud chcete přispět do sbírky, můžete věci donést do 20. června do kostela nebo na faru.

P. Milan