Seminář Obnovy v Duchu svatém

V sobotu 14. ledna v 16,30 hodin začne na faře ve Slavkově u Brna další kurz Charismatické obnovy (též někdy nazývaný seminář Obnovy v Duchu svatém). Můžete se stále hlásit.

V sobotu 14. ledna v 16,30 hodin začne na faře ve Slavkově u Brna další kurz Charismatické obnovy (též někdy nazývaný seminář Obnovy v Duchu svatém). První přednášku bude mít o. Petr Karas z Dolních Bojanovic.

Jedná se o deset setkání (budou se pravděpodobně konávat v sobotu navečer kolem 16,30-19,00 – dle domluvy), která mají sloužit k prohloubení vztahu k Písmu sv., ke společné i osobní modlitbě i k Duchu svatému. Obnovu lze začít i „na zkoušku“: není nutno ji absolvovat celou. Jedinou „kvalifikací“ potřebnou pro kurz je touha po růstu a pokroku v duchovním životě.

Zváni jsou všichni, kdo kurzem zatím neprošli, také jsou srdečně zváni zájemci z jiných farností. Více informací vám v těchto dnech podá o. Milan Vavro (mb. 604 280 160).

Hlásit se můžete i mejlem na vavro@dieceze.cz.