Simsala Bim: Zkrocení zlé ženy v novém obsazení

Díky příchodu nových herců do souboru jsme připravili nové nastudování této úspěšné shakespearovské kompedie. Obnovené reprízy s osmi novými tvářemi můžete shlédnout 13.1.2013 v společenském domě Bonaparte od 15.00 a 19.00 hodin.

Farní divadlo Simsala Bim vás zve

v neděli 13. ledna 2013
v 15.00 a 19.00

do Společenského centra Bonaparte

na dvě obnovené reprízy komedie

Zkrocení zlé ženy

Osoby a obsazení (tučně noví herci):

 • Petrucio a Kateřina – Petr ŠujanVěra Stojarová (v 15.00)
 • Petrucio a Kateřina – Adam ŠimoníkEva Špatná (v 19.00)
 • Lucencio a Bianka – Pavel Šujan a Eva Tesařová
 • Hortenzio a Conchita – Radim KachlířMonika Ušalová
 • Grumio – Milan Kohoutek
 • Putefalo – Marie Gottwaldová (Konrádová)

a

 • Radim Zrebný (Tranio),
 • Štěpán Melichar (Biondello),
 • Marek Kuchta (Gremio),
 • Jaromír Rozsypal (Vincencio),
 • Milan Hrazdílek (Baptista Minola)

Předprodej vstupenek bude zahájen od 17. prosince ve fotoateliéru u p. Kábrtové na ulici Husova a zbytek vstupenek bude v prodeji půlhodinu před začátkem představení. Využijte možnost koupit vstupenku jako netradiční vánoční dárek. Cena vstupenky je 50 Kč.

Veřejná generálka

Ale dříve než se noví herci představí v SC Bonaparte, připravilo divadlo další novinku a tou bude veřejná generálka Zkrocení zlé ženy. Co to znamená?

To znamená, že ti kteří přijdou v sobotu 5. ledna mezi 17.30-18.00 do sálu Pastoračního centra v budově fary a obsadí 40 přichystaných míst, mohou bez placení vstupného exkluzivně nahlédnout do „divadelní kuchyně“. Budou přítomni na zcela neformálním představení, kde je dovoleno se plést (někdy i schválně), kde se scény opakují, kde je možno vidět, jak vypadá režisérská „drezůra“, co se odehrává za oponou, když není zatažená, a také jaké to je, když si herci ze sebe (a možná i z diváků) střílí.

Ludmila Nosková