Strašidlo z Canterville ještě dvakrát naposled!

Srdečně zveme na poslední reprízu úspěšné hry Strašidlo z Canterville. Farní divadlo Simsala Bim ji zahraje v neděli 23. listopadu v 16.00 v sále slavkovské fary. V článku najdete také fotografie z předchozích uvedení hry.

Letos na jaře sehrálo Farní divadlo Simsala Bim několik představení Strašidla z Canterville na motivy známé povídky Oscara Wilda. Přestože veselohra přilákala řadu milovníků tajemna, nicméně po odehrání poslední reprízy se ozývaly stále hlasy těch, kteří představení nestihli nebo o něm dokonce nevěděli. Proto jsme se rozhodli přidat ještě dvě reprízy.

A protože hra i její scéna jsou laděny do komorního prostředí klubového divadla, vyhovuje pro jeho inscenaci sál na faře. Celá hra se totiž odehrává na jediné scéně, a to v jídelně zámku Canterville, která je simulovaná do celého sálu, takže 50 diváků sedí přímo v jídelně a mají tak bezprostřední kontakt s hrajícími herci. Komorní divadlo tak nabízí intenzivnější prožitek ze hry, kterou divák vidí ne v odstupu, ale z blízka.

Děj hry nás zavádí do starobylého anglického sídla v Canterville, které koupil pro svou početnou rodinu americký diplomat. To ovšem netuší, že v zámku straší duch sira Simona Cantervilla, který kdysi ze vzteku zabil svou ženu a za trest již 400 let bloudí mezi životem a smrtí. Jak se strašidlo vypořádá s novými majiteli zámku, o tom se můžete přesvědčit osobně

v neděli 16. listopadu v 16.00
v neděli 23. listopadu v 16.00

Hrajeme v sále římskokatolické fary ve Slavkově u Brna.

Vstupenky v ceně 50 Kč se budou prodávat přímo na místě od 15.30 hodin. Na jedno představení je k dispozici 50 vstupenek. Předprodej vstupenek nebude.

Strašidlo z Canterville - fotky z představeníStrašidlo z Canterville - fotky z představeníStrašidlo z Canterville - fotky z představeníStrašidlo z Canterville - fotky z představeníStrašidlo z Canterville - fotky z představeníStrašidlo z Canterville - fotky z představení