Strašidlo z Canterville má po premiéře!

Farní divadlo uvedlo v uplynulých dnech novou komedii Strašidlo z Canterville. Podle spokojenosti přítomných diváků soudíme, že se představení líbilo. Prohlédněte si fotky v článku a nebo rovnou přijďte na některou z repríz! Máte šanci ještě 17., 18. nebo 24. května.

Farní divadlo uvedlo v uplynulých dnech novou komedii Strašidlo z Canterville. Podle spokojenosti přítomných diváků soudíme, že se představení líbilo. Tato hra je svými detaily, efekty a hlavně propojením scény s hledištěm vyrobena speciálně pro komorní scénu farního sálu. Zde ji můžete shlédnout ještě 17., 18. a 24. května.

Fotky z premiéry a 1. reprízy si můžete prohlédnout níže. Článek o divadelní kariéře jednotlivých protagonistů, s více fotkami bude v nejbližších dnech uveřejněn na stránkách divadla simsalabim.farnostslavkov.cz

Strašidlo z Canterville

Strašidlo z Canterville

Strašidlo z Canterville

   

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

 

 

Foto: L. Nosková / Farní divadlo Simsala Bim