Tábor 2018 Mise Fénix

Fotky a videa z farního tábora o prázdninách.

Farní tábor Mise Fénix foto.

Farní tábor Mise Fénix video.

Farní tábor – scénky.

Mise Fénix

Dne 28. 7. 2158 jsme přivítali průzkumníky. Každý z nich obdržel povolávací rozkaz s celou historií o výbuchu sopky Yellowstone, po němž jsme dlouhých sto let museli žít na vesmírné stanici, a se základními informacemi o misi Fénix, navrácení se na Zemi téměř jako bájný pták rodící se z popela.

Průzkumníky jsme hned zapojili do práce – bylo třeba provést průzkum okolí, vylepšení základního tábora, doplnit zásoby… Navíc ne vždy šlo vše hladce, potýkali jsme se se záhadnou nemocí i technickými problémy, které, jak jsme zjistili později, způsobovali přeživší. Ti byli zotročeni generálem, dle jehož rozkazů pustošili a rabovali zbytky civilizace. Dokonce nám zničili vysílač, náš jediný způsob komunikace s vesmírnou stanicí. Proto jsme se rozhodli nejen bránit, ale i najít generála a jeho sídlo, kde se podle našich informací měl nacházet jiný dostatečně silný vysílač. Vědečtí odborníci provedli průzkum cesty, aby poté průzkumníci snadněji pronesli zprávu k cíli. Byl to úkol velmi obtížný a důležitý, ale naši průzkumníci nezklamali a nakonec zprávu donesly všechny moduly. Díky nim se teď mohou na Zemi vydat i ostatní. Navíc se nám podařilo dopadnout zákeřného generála.

Tato mise byla velmi úspěšným začátkem nové etapy nejen našich životů, ale i naší planety Země.

Lilly Rävungen (Hana Kučerová)