Tábor ministrantů 2019

Zpráva a fotky z letošního ministrantského tábora s odkazem na další fotky z minulých let.

Ministranti pořádají každý rok svůj tábor a posílají odkaz na fotky z letošního tábora.
Stejně jako minulý rok se slavkovští ministranti vydali na tábořiště u obce Lučice na Vysočině. Jeden z jejich obvyklých dnů zakončených v místní Cvalimírově hospodě byl však přerušen nečekanou návštěvou. Starosta Gabai totiž pozval světoznámé hrdiny, aby se vypořádali se zlem, které obcházelo ve zdejších krajích. Tito hrdinové si pro boj se zlem vybrali ve vesnici nejzdatnější obyvatele, aby po výcviku získali dobré pomocníky. Stopa dovedla hrdiny k tajemnému otvoru do podzemí. Než mohli hrdinové vstoupit do podzemí, museli podstoupit mnoho těžkých zkoušek, potýkali se s nemrtvými, utužovali své schopnosti, ale také museli řešit mnohé obyčejné vesnické záležitosti. Nakonec se jim však podařilo shromáždit všech pět klíčů potřebných ke vstupu do podzemí a poražení Pána zla Melkora. Toho se jim podařilo zdárně zničit. Za svou odvahu získali kromě slávy a věhlasu také odměnu v podobě Melkorova pokladu.

Děkujeme všem, kteří tento tábor připravili nebo se jakkoli podíleli na jeho chodu.

Cvalimír a Libeček