Truffaldino na Bonapartu aneb Mikulášská nadílka Filipínám

Komedii TRUFFALDINO zařazujeme do benefičního představení, které se uskuteční v sobotu 7. prosince v 19.00 v sále SC Bonaparte ve Slavkově. Vstupné bude poukázáno do sbírky na Filipíny.

Je asi málo lidí, kteří ještě neslyšeli zprávu o přírodní katastrofě, jež postihla v neděli 10. listopadu Filipíny, kdy se touto oblastí přehnal tajfun Haiťan, vyžádal si více než 10 tisíc mrtvých a stovky tisíc lidí zůstalo bez přístřeší.

6. prosince si připomínáme památku sv. Mikuláše, biskupa, jenž se zapsal do dějin svou štědrostí k potřebným a zvláště pak pomocí lidem v nouzi. Inspirováni příkladem tohoto světce se slavkovští ochotníci z Farního divadla Simsala Bim rozhodli ve spolupráci s novým vedením SC Bonaparte uspořádat benefiční představení a výtěžek ze vstupného věnovat na konto účtu pomoci Filipínám, které u České spořitelny otevřela Charita ČR.

A protože dosud odehraná představení komedie TRUFFALDINO nestačila pokrýt poptávku a tato hra je stále žádaná, zařazujeme ji do benefičního představení, které se uskuteční v sobotu 7. prosince, v 19.00, v sále SC Bonaparte ve Slavkově.

Vstupné do sbírky na Filipíny bude od 80,- Kč výše. Každý může částku libovolně navýšit podle svých možností.

Na setkání se všemi dárci se těší divadelníci z FDSB.