Úklid kostela

V letošním roce uplyne již 5 let od doby, kdy jsme nově nastavili systém úklidu kostela. Máme radost z toho, že se našlo tolik ochotných lidí, kteří se o čistotu kostela starají – Pán Bůh zaplať! Za tuto dobu však došlo v některých skupinách k personálním změnám, proto jsme se rozhodli překontrolovat stávající stav skupin a doplnit členy tam, kde chybějí. […]

V letošním roce uplyne již 5 let od doby, kdy jsme nově nastavili systém úklidu kostela. Máme radost z toho, že se našlo tolik ochotných lidí, kteří se o čistotu kostela starají – Pán Bůh zaplať!

Za tuto dobu však došlo v některých skupinách k personálním změnám, proto jsme se rozhodli překontrolovat stávající stav skupin a doplnit členy tam, kde chybějí.

Nově bychom chtěli nastavit obnovování úklidových  skupinek vždy po 5 letech, abychom povzbudili kratším časovým obdobím ty, kteří jsou časově více vytíženi. Vy, kteří dále nemůžete zastávat tuto službu, prosím škrtněte se z archu stávajících skupin, který je na zadní lavici vpravo. Vy, kteří byste měli chuť se přidat, napište se do stejného archu do sloupce „Noví zájemci“. Rádi bychom pozvali všechny bez rozdílu věku, uklízejí mladí i staří. Nebojte se přijmout tuto službu, při současném počtu 8 skupin vychází úklid jen 4x ročně a období pěti let, kdy se znovu provede nový nábor, není tak dlouhé. Čím více nás bude, tím líp!

Vy,  kteří chcete v této službě nadále pokračovat, se nemusíte nikam zapisovat, na seznamu jste již uvedeni. V případě dotazů se obracejte na J. Galatovou nebo pište na uklid-kostela@seznam.cz

Děkujeme!