Úspěch ministrantů na olympiádě v Telnici

Ministranti ze Slavkova se v sobotu 11. listopadu zúčastnili ministrantské olympiády v Telnici.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – fotbal, florbal, ping-pong a ministrantské znalosti. Výsledky z jednotlivých disciplín se poté sečetly a rozhodovaly o celkovém pořadí týmů. Naši kluci dosáhli nečekaného úspěchu, když ovládli v obrovské konkurenci (turnaje se celkově ve všech kategoriích zúčastnilo 26 týmů a přes 200 ministrantů) dvě věkové kategorie z celkových tří. Všem slavkovským ministrantům děkuji za vzornou reprezentaci naší farnosti.

I. stupeň ZŠ:

1. Slavkov u Brna A
2. Telnice A
3. Tvarožná A
4. Šlapanice A
5. PoŠuKov A (Pozořice)
6. Ořechov A
7. Újezd u Brna A
8. Líšeň
9. Syrovice A
10. Měnín
11. PoŠuKov B

II. stupeň ZŠ:

1. PoŠuKov D
2. Újezd u Brna B
3. Telnice B
4. Šlapanice B
5. Syrovice B
6. Ořechov B
7. PoŠuKov C
8. Slavkov u Brna B

Staří pardálové (SŠ/VŠ):

1. Slavkov u Brna C
2. Tvarožná B
3. Telnice C
4. Šlapanice C
5. Syrovice C
6. Jemnice
7. PoŠuKov E.

Podrobný článek z turnaje na stránkách Telnických ministrantů.

Fotografie z turnaje.