Vendulka a 11 trpaslíků

V sobotu 23.1.2010 se uskutečnila úspěšná premiéra pohádky "Vendulka a 11 trpaslíků". Fotografie a článek jsou v příloze.

Obrázky ze hry Vendulka a 11 trpaslíků jsou ve fotogalerii.
Další článek a fotky jsou na webu BM TYPO.

Hned na druhý den, v neděli 24.1. se setkala se s velkým ohlasem i 1.repríza.

Pohádku secvičilo dohromady 5 starších Simsalabimáků společně s 11 mladšími Simsaláčaty.

Na začátku nácviku velcí herci ještě hodně „přečuhovali“ nad malými. Ovšem během ročního nácviku se některým Simsaláčatům podařilo vyrůst z velikosti trpaslíka, a dokonce i z velikosti hobita. Takže poslední šance pro tuto pohádku nastala právě teď, za další rok už bychom mohli tak akorát zahrát pohádku „11 čahounů a malá Vendulka“.

Jó, rostou, rostou nám ti naši drobečkové! Ještě prozradím, že pohádka se stala prvním režijním počinem dvou Simsalabimáků, a to Magdy Melicharové a Adama Šimoníka, kteří si také střihli role královny Brunhildy a jejího bodygarda Aušuse. Celé představení bylo odehráno pod technickou taktovkou paní Jany Zrebné, která se od září loňského roku ujala vedení Simsaláčat. A na závěr mohu jen prozradit, že už je nachystán nový pohádkový repertoár jak pro malé, tak pro velké. Mají se oni i vy na co těšit. Kouzelný svět pohádek je přece nádherný, ne? Přijďte, nudit se nebudete. Do farního divadla Simsala Bim vás zve Ludmila Nosková

Vendulka a 11 trpaslíků

Vendulka a 11 trpaslíků

Vendulka a 11 trpaslíků

Vendulka a 11 trpaslíků

Vendulka a 11 trpaslíků