Výjimečný koncert „na draka“

Nedělní koncert „Na draka“ v sále Domu svaté rodiny se opravdu vydařil. Celkový výtěžek, stejně jako koncert samotný, předčil všechna očekávání částkou 20.065 Kč!

Fotografie z Koncertu na draka.

Soustředěná a přesvědčivá vystoupení dětí věku školkového, školního, ale také našich mladých, měla svižnou moderací spád, byla pohádkově nápaditá a každého z přítomných utvrdila o pečlivé přípravě a lásce k muzicírování. I většinu školkových dětí program zaujal až do konce a to už je co říct! Na závěr čekalo všechny účinkující sladké překvapení přímo od pana draka.

drak

Ráda bych se s vámi podělila o pár řádků ohlasů z řad maminek:

„Chtěla bych moc poděkovat za příjemné nedělní odpoledne, za úžasnou atmosféru a profesionální vystoupení všech dětí a mladých. Moc se nám to líbilo. Večerní modlitba naších děti byla děkování za ministrování a vystoupení a šlo cítit, jak jejich srdce byla naplněna. Mě až vytryskly slzy – protože jejich dík bylo opravdu upřímné.“

děti z koncertu

„Koncert byl úžasný. Je opravdu obdivuhodné, že se vám podařilo sehnat tolik učinkujících a ochotných lidí. To vše zcela určitě proto, že vás všechny spojuje víra.“

koncert

Můžu jen dodat – a proto, že se organizace celé akce ujala naše zkušená a obětavá organizátorka Majka Červinková s podporou svých blízkých a ve spolupráci se ZUŠ F. France. Pánu Bohu, Majce a vám všem, kteří jste se jakkoliv zapojili, patří upřímný a veliký dík a chvála!

Sestra Josefa