West Bridge City – farní tábor 2009

Fotografie z farního tábora jsou v ukázce, účastníci dostanou v říjnu celé CD včetně 40 minut filmového záznamu.

Fotografie z tábora – ukázka.

Ve dnech 25.7. – 5.8.2009 se náš farní tábor v Rakoveckém údolí proměnil v Divoký západ. Z nás se stalo 38 zelenáčů, 5 předáků 6 kovbojů, reverend, western zdravotnice a samozřejmě nesměl chybět sheriff.

Byli jsme najati firmou Western Union na pomoc znovu vybudované vesnice West Bridge City, kterou vyrabovali bandité. Neváhali jme a vydali se na cestu. Den a noc jsme putovali, než jsme do vesnice dorazili.

Přivítání nebylo zrovna moc vroucí. Nejdřív nás chtěl Sheriff zastřelit, ale poté, co jsme mu vysvětlili, kdo jsme a proč jsme tady, tak se nás ujali s radostí. Naučili jsme se vařit, vybudovali jsme farmu, chránili kostel, stavěli mosty, hledali zlato, převáželi petrolej, měnili zboží s obchodníky, a dokonce jsme se zmapovali území.

1.srpna nás navštívili rodiče a příbuzní. Odpoledne bylo plné legrace a dobré nálady. Malý i velký si mohl vyzkoušet různé disciplíny z naší kovbojské olympiády. Na nástupu pak byli vyhlášeni vítězové.

Jako každý tábor nesměla chybět pokladovka. Na cestě k pokladu byla spousta překážek, které jsme museli splnit, ale nakonec jsme úspěšně dorazili ke svému cíli.

Lucie

tábor