Zahradní slavnost v Milonicích

Jubilejní 15. zahradní slavnost proběhne letos v Milonicích 26. až 28. srpna 2011 na farní zahradě. Vrcholem sobotního dne bude večerní koncert cimbálové muziky Hradišťan a hlavním hostem nedělní farní slavnosti bude kardinál Miloslav Vlk.

Již tradičně zahájí program páteční dětské odpoledne a večer pokračuje sousedským posezením (všech generací) při harmonice.

Sobotní den odstartuje baseballovým turnajem na fotbalovém hřišti v Milonicích a vrcholem dne bude večerní koncert cimbálové muziky Hradišťan na farní zahradě. Hlavním hostem nedělní farní slavnosti bude kardinál Miloslav Vlk. Pozvánku a podrobný program najdete zde, aktuální informace jsou postupně zveřejňovány na webových stránkách milonické farnosti –

http://farnost.milonice.cz/.

milonice

milonice