Zkrocení zlé ženy opět na Bonapartu

Reprízu hry Zkrocení zlé ženy uvede farní divadlo Simsala Bim v neděli 11. prosince ve velkém sále KD Bonapart. Podrobné informace a fotografie z odehraných představení najdete v článku.

Protože o divadelní představení Zkrocení Zlé ženy má zájem mnohem víc diváků, než se vešlo do malého sálu Pastoračního centra při posledních reprízách, rozhodli jsme se vás pozvat opět do divadelního sálu Společenského domu Bonaparte ve Slavkově, kde se uskuteční ještě 2 reprízy této zdařilé hry.

Nejbližším termínem bude neděle 11.prosince v 15.00 hod. Sál se otevírá půlhodinu před začátkem představení.

Toto představení bude současně benefičním, protože jeho dobrovolné vstupné bude použito jako příspěvek na dokončení stavebních oprav kaple Sv.Urbana, jejichž první etapa proběhla v tomto roce.

Další reprízu plánujeme na březen a její termín bude včas ohlášen. Termíny představení divadla naleznete na jeho webových stránkách simsalabim.farnostslavkov.cz Na těchto stránkách se také brzy rozjede služba, která umožní zasílat vám na váš email aktuální novinky z divadla, včetně termínů představení.

Na setkání s vámi se těší členové Farního ochotnického divadla Simsala Bim.

Ludmila Nosková

Zkrocení zlé ženy

(fotografie zvětšíte kliknutím:)

Zkrocení zlé ženy  Zkrocení zlé ženy

Zkrocení zlé ženy  Zkrocení zlé ženy

Zkrocení zlé ženy  Zkrocení zlé ženy

Zkrocení zlé ženy