Zprávy z mateřské školky Karolínka

Realizační tým KMŠ Karolínka děkuje všem pomocníkům za dosavadní odvedenou práci a i nadále prosí dobrovolníky o pomoc při sobotních brigádách v mateřské školce. Dále máte-li doma již nevyužívané hračky v dobrém stavu, můžete je věnovat do nově otevírané školky. Podrobnosti v článku.

Milí příznivci Křesťanské mateřské školy Karolínka!

Děkujeme vám všem, kteří  nám přicházíte ochotně pomáhat s úklidem školky, kteří se v záležitostech školky modlíte nebo nám jakkoliv jinak pomáháte. Je to pro nás velké povzbuzení a radost.

I nadále prosíme o  pomoc při úklidu ženy a mládež, a to každou prázdninovou sobotu, vždy od 9.00 do 12.00 a odpoledne od 14.00 do 17.00 hodin.  Kdo by nemohl přijít v sobotu, může přijít ve středu ve stejném čase, popř. po domluvě. Prosíme, přineste si kýbl s hadrem.

Také se obracíme na muže, kteří by byli ochotní položit koberce ve třídách, aby se s námi zkontaktovali.

Pokud máte doma zachovalé hračky i jiné pomůcky, se kterými si už vaše děti nehrají a mohly by ještě posloužit dětem ve školce, budeme rádi, když nám je nabídnete. Seznam vybavení, o který bychom měli zájem, naleznete v odkaze níže. Prosíme pouze o vybavení v dobrém stavu, čisté, úplné, pokud možno z původních materiálů (dřevěné, textilní – méně plastové) a jeho předchozí nahlášení maliem na adresu josefassnd@seznam.cz (nebo tel. 739 870 268). Věci je možné přinést do naší MŠ v sobotu 30.7. nebo 13.8 v době od 10. 00 do 12.00 hodin, popř. v jiném domluveném termínu.

>> Hračky pro KMŠ Karolínka – seznam

Všem dárcům a brigádníkům upřímně děkují sestry a přípravný tým KMŠ!