Zveme na poslední reprízu Noci královny

Díky velkému zájmu diváků zařazují slavkovští ochotníci ještě jednu reprízu historické hry Noc královny. Sehrajeme ji na prknech SC Bonaparte v neděli 10.1.2015 v 17.00 hodin. Srdečně zveme!

Když jsme před časem v Divadelním spolku začali připravovat novou hru – Noc královny, většina protagonistů byla názoru, že to bude představení, které asi nepřitáhne mnoho diváků, protože se nejedná o komerční tahák.

Asi jsme naše diváky podcenili, neboť se ukázalo, že diváci mají nejen smysl pro náročnější kusy, ale dovedou je i ocenit. Svědčily o tom mnohá děkovná uznání a maily, které jsme od vás diváků dostali, a za která děkujeme.

Tohle a také další zájem o Noc královny nás nakonec vedl k rozhodnutí realizovat ve Slavkově ještě jednu reprízu v neděli 10. ledna 2016 v 17.00.

Diváci budou mít možnost shlédnout toto velmi úspěšné představení, které nás zavádí do posledních šesti let života královny Kunhuty, vdovy po Přemyslu Otakaru II. a rozehrává dramatický příběh královny a jejího milence Záviše z Falkenštejna.

Tak jako víno zraje a čím je starší, tím je lepší, podobně se děje i s divadelní hrou. Věříme, že i tato hra se od listopadu hezky uležela a dozrála. Věříme, že naši herci opět ukážou, že umí.

Srdečně zvou ochotníci z Divadelního spolku Slavkov u Brna.

Ludmila Nosková

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení